4. aug 2020

EMV Laevamudelism 01.08.2020. Pae Park. Tallinn.
   Tulemused
F2-A Juunior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
15 Eno Roosi 81 57 98 158,5 1
7 Kirill Iljin 68 88 91 157,5 2
10 Maksim Pavlov 65,67 80 77 144,17 3
8 Vasilios Papanikolau 60 72 66 129 4
F4-A Juunior
J.nr. Nimi 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Joonas Animägi 86 100 93 1
Erik Kirsi 91 94 92,5 2
Matvei Vedehhin 88 88 88 3
F2-A Seenior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
11 Marten Laanisto 88,67 98 92 183,67 1
5 Pavel Vedehhin 88 93 94 181,5 2
2 Andres Ures 70 85 100 162,5 3
F2-B Seenior
J.nr. Nimi Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
12 Aleksandr Stepanov 94,67 89 87 182,67 1
13 Aleksandr Stepanov 96 84 78 177 2
Eesti MV Tallinn, Pae Park. 02.08.2020.
             Tulemused
F1-E<1kg Juunior
Nimi Parim Koht
Johannes Rebane 20,4 1
Rebeka Rebane 21,03 2
Richard Root 25 3
Maksim Pavlov 26,38 4
Reimo Hunt 28,25 5
Joonas Mägi 34,66 6
Martin Palo 45,75 7
Joonas Animägi 49,5 8
     
F1-E<1kg Senior
Nimi Parim Koht
Margus Sirel 23,75 1
Eduard Sammelsoo 24,5 2
Vjatsheslav Sorgin 25,53 3
Viktor Tisler 27,71 4
Marten Laanisto 31,19 5
     
F1-E>1kg Juunior
Nimi Parim Koht
Johannes Rebane 18,1 1
Reimo Hunt 19,81 2
Richard Root 20,38 3
Rebeka Rebane 20,47 4
Erik Kirsi 24,53 5
Artemi Lukjanov 29,22 6
     
F1-E>1kg Senior
Nimi Parim Koht
Pavel Vedehhin 18,66 1
Viktor Tisler 18,97 2
Taavet Torv 22,38 3
Vladimir Kovaljov 25,37 4
Maksim Pahomov 29,59 5
Urmas Sirel 59,66 6
Tallinna MV 2020  Pae Park. 01.- 02.08.20.
Tulemused
Eco Mini Standard Juunior
Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
1 Rebeka Rebane Viljandi HK 41 11,5 1
6 Christian Root Viljandi HK 41 13,8 2
3 Joonas Mägi Viljandi HK 37 22,7 3
5 Martin Palo Viljandi HK 29 36,4 4
4 Joonas Animägi Viljandi HK 27 24,6 5
2 Bert Kotsar Viljandi HK 26 53,3 6
           
Eco Mini Expert Juunior Finaal
Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Artjom Vakhromeev Kullo HK 33 7,6 1
4 Richard Root Viljandi HK 29 3,4 2
2 Rebeka Rebane Viljandi HK 29 3,8 3
5 Maksim Pavlov Tondiraba HK 29 9,9 4
6 Reimo Hunt Viljandi HK 8   5
1 Johannes Rebane Viljandi HK 1 5,4 6
           
Free - 500 Juunior
Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Artjom Vakhromeev Kullo HK 32 7,1 1
1 Kirill Iljin Kullo HK 26 3,6 2
4 Vasilios Papanikolau Kullo HK 19 41,7 3
2 Artemi Lukjanov Tondiraba HK 15 36,2 4
6 Maksim Tovpeko Tondiraba HK 13 15,9 5
5 Bert Kotsar Viljandi HK 3 1,45,1 6
           
Eco Expert Juunior
Nimi Klubi/Linn 2 parimat Aeg Koht
4 Johannes Rebane Viljandi HK 75 10,4 1
6 Richard Root Viljandi HK 58 9,8 2
3 Rebeka Rebane  Viljandi HK 54 17,9 3
2 Erik Kirsi Tondiraba HK 47 9,6 4
5 Reimo Hunt Viljandi HK 40 6,7 5
           
Eco Mini Expert Senior Finaal
Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
1 Eduard Sammelsoo Kullo HK 36   1
2 Valeriy Vakhromeev Kullo HK 34   2
4 Oleg Pahomov Kullo HK 26   3
6 Viktor Tisler Tallinn 24   4
5 Vjatsheslav Sorgin Thetis 22   5
3 Maksim Pahomov Kullo HK 11   6
           
Eco Expert Senior Finaal
Nimi Klubi/Linn Ringid Aeg Koht
3 Pavel Vedehhin Tondiraba HK 33   1
4 Maksim Pahomov Kullo HK 32   2
2 Andres Ures Kiviõli 30   3
1 Viktor Tisler Tallinn 26   4
5 Toomas Torv Vääna 25   5
6 Taavet Torv Vääna 17   6