26. märts 2017

Eesti Noorte Meistrivõistluste 1. etapp

EK-600
Aleksei Pikkas 163,33 1
Daniil Potapov 152,67 2
Gleb Linnik 137,33 3
Gleb Linnik 137,00 4
Vladislav Ždanov 119,33 5
Edvard Skrivel 115,33 6
Kirill Švarts 112,33 7
Raho Roosi  105,00 8
Marten Laanisto  102,67 9
Vladimir Masterov 99,67 10
EK-1250
Ander Järvsoo  172,67 1
Arseni Pimenov 153,33 3
Pavel Timošin 129,33 2
F2-J
Kevin Pihlak  180,00 1
Marten Laanisto  172,50 2
Andrei Tralman 162,50 3
Vladislav Ždanov 157,67 4
Aidan Stepanov 155,33 5
Reimo Hunt  152,33 6
Edvard Skrivel 149,67 7
Rainis Tiri  144,83 8
Kirill Švarts 105,83 9
ECO-mini expert
Johannes Rebane 88 (10) 1
Henri Rebane 87 (03) 2
Rünno Rebane 70 (19) 3
Richard Root 47 4
Markus Paris 46 5
Revo Ool 39 (21) 6
Kevin Pihlak  37 7
Marten Laanisto 22 8
Reimo Hunt  17 9
Rico Taalfeld 14 10
EH-600
Kirill Iljin 160,67 1
Sergei Matrosov 155,67 2
Timofei Obmjotko 144,67 3
Marten Laanisto  123,33 4
Kevin Pihlak  105,67 5
EH-1250
Ander Järvsoo  172,67 1
Arseni Pimenov 153,33 2
Pavel Timošin 129,33 3
ECO-mini standard
Johannes Rebane 78 (10) 1
Kevin Pihlak  78 (13) 2
Richard Root 70 (02) 3
Eno Roosi 68 (11) 4
Reimo Hunt  60 (10) 5
Revo Ool 59 (10) 6
Christian Root 59 (17) 7
Taavet Torv 57 (18) 8
Markus Paris 52 (09) 9
Aidan Stepanov 49 (04) 10
Christian Root 40 11
Aleksei Pikkas 36 (10) 12
ECO-standard
Johannes Rebane 103 (06) 1
Henri Rebane 102 (05) 2
Rainis Tiri 95 (03) 3
Markus Paris 87 (14) 4
Taavet Torv 41 5
Kevin Pihlak  36 6
Marten Laanisto 27 (03) 7
Free-500
Taavet Torv 42 (01) 1
Aidan Stepanov 32 (06) 2
Rainis Tiri 26 (07) 3
Kirill Iljin 9 (18) 4

1. märts 2017

2017 EMV Kalender laevamudelism

 LAEVAMODELLISMI  2017. a.  VÕISTLUSKALENDER


19-Mar Eesti Noorte Meistrivõistluste 1. etapp koopiamudelitele Tallinn
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250,   F2 Järveotsa Gümn.
ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO standard
Pavel Vedehhin 56455708


6 - 7.  mai Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlused klassides: Tartu
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35
Eesti Meistrivõistlused kestvussõidumudelitele FSR-V
ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Toomas Torv 5045353


03-Jun Viljandi Huvikooli võistlused. Eesti Noorte Meistrivõistluste 2. etapp koopiamudelitele.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2
ECO mini standard, ECO mini expert
ECO standard, ECO expert Info: Olle Järvekülg; 5571156
Viljandi


10. - 11. juuni Narva NMK võistlused. Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp koopiamudelitele.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2.
Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3. Juuniorid, seeniorid eraldi
Eesti Meistrivõistluste 1. etapp Noortele  ECO mini expert, ECO-mini standard;
ECO expert; Eco standard
Eesti Meistrivõistluste 1. etapp  ECO mini expert, ECO expert.
Eesti Meistrivõistluste 1. etapp koopiamudelitele F2.
Info: Tatjana Baranova; 3593505 Narva


15. - 16. juuli Eesti Meistrivõistluste 2. etapp koopiamudelitele F2. Tallinn
Eesti Noorte Meistrivõistluste 4. etapp koopiamudelitele F2 Pae park
Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele klassides F1-E<1; F1-E>1.
Juniorid, seniorid eraldi.
Eesti Meistrivõistluste 2. etapp Noortele  ECO mini expert, ECO-mini standard;
ECO expert; Eco standard.
Eesti Meistrivõistluste 2. etapp  ECO mini expert, ECO expert.
Pavel Vedehhin; 56455708


26-Aug ECO võistlus Oiu sadama auhindadele
Viljandimaa Oiu sadam
Anmar Pihlak 5066426
Olle Järvekülg 5571156


November Stendimudelid Meremuuseum


Klassides, kus viiakse läbi mitu etappi, selgub Eesti meister kahe parema etapi punktiarvestuse
kokkuvõttes,
Esikoht etapil - 20p., teine 17, kolmas 15, neljas 13, viies 11; iga järgmine koht punktivõrra vähem.
Võrdsete punktide korral võidab see, kellel oli viimaasel etapil parem tulemus.