8. veebr 2020


LAEVAMUDELLISMI 2020.a. VÕISTLUSKALENDER.
01.03.20.
Tondiraba Huvikooli laevamudelismi võistlused noortele.

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F-2B; F4-A;
ECO mini expert; ECO mini standard; vabaklass  FREE 500
Järveotsa Gümnaasium
Järveotsa tee 31

Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv 5045353
30.-31.05.20.

Narva NMK võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 2.etapp.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini expert; ECO-mini standard;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 1. etapp
F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.
Juuniorid, seeniorid eraldi,

Vabaklass UNLIMITED
Narva
Tatjana Baranova; 3593505

06.06.20.
Viljandi Huvikooli võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini standard, ECO mini expert;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp
ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 2. Etapp
ECO Expert
Viljandi
Olle Järvekülg
5571156
19.-21.06.20.
Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35

Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V

ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Juuniorid, seeniorid eraldi

Toomas Torv
5045353
01.-02.08.20.
Eesti Noorte Meistrivõistluste 4.etapp.
F2-A; F2-B; F4-A; ECO mini expert, ECO-mini standard; vabaklass FREE 500.

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp F2-A; F2-B

Eesti Meistrivõistluste 3. etapp
ECO mini expert, ECO expert.
Noored ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele  F1-E<1; F1-E>1.
Juniorid, seniorid eraldi.
Tallinn, Pae park
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv
5045353

Eesti Laevamodellistide Liit:

Toomas Torv

Pavel Vedehhin

Maksim Pahomov

29. jaan 2020




Võistluskutse

Eesti Laevamodellistide Liit kutsub Teid osa võtma
Tondiraba Huvikooli võistlus noortele laevamudelismis

01.  Märtsil 2020. aastal Järveotsa Gümnaasiuni basseinis .  asukohaga: Järveotsa tee 31, Tallinn.
Registreerimine alates 10.00 ja koopiamudelite hindamine 11.00. Võistlus-stardid basseinis alates 12.00.
Võistlus toimub mudeliklassidele:  EH-600, EH-1250, EK-600, EK-1250,  F2A, F2B, F4A, ECO- Mini expert, ECO-Mini standard  ja vabaklass  Free -500.
Startide järjekord basseinis:

·         Koopiamudelid EH-600, EH-1250, EK-600, EK-1250
·         Võidusõiduklassid ECO mini standard, ECO mini expert, Free – 500 teine sõit.
·         Raadio-juhitavad koopiamudelid F2A, F2B, F4A
Osalejate vanuse ülempiir 18 eluaastat k.a.
Vabaklassis võib osaleda paadiga mille kogupikkus ei ületa 500 mm ja ei vasta ECO paadiklasside reeglitele. Võistlusformaat: 2 poi distants, sõidetakse päripäeva 2 starti, arvesse läheb parima stardi tulemus Ühe stardi sõiduaeg 4 minutit.
Stardimaks on 5 EUR võistleja kohta.
Võimalusel palun teha eelregistreerimine 27 veebruarini (teatada võistleja nimi ja mudeliklass)  elml@hot.ee
VÕI:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewAPUv6jeU0ZwSpjl7gyYgielHSLudPKgkwcfi4hjHFW1F_A/viewform
  Stardimaks tasutakse kohapeal.
Võistlustele tulles on vajalik omada basseinis liikumiseks  sobilikke vahetusjalatseid.
Võidusõidu mudelid peavad olema varustatud standardsete numbriplaatidega.


Korraldajad ja lisainfo:

Pavel Vedehhin 56455708;    Toomas Torv 5045353


Приглашение на соревнования


Союз Судомоделистов Эстонии совместно с Tondiraba Huvikool приглашает всех желающих принять участие в
Первенстве Tondiraba Huvikool по судомоделизму среди юношей
1. марта 2020. г. в бассейне Järveotsa Gümnaasium по адресу: Järveotsa tee 31, Tallinn
Начало регистрации в 10.00, стендовая комиссия для моделей-копий в 11.00.
Начало стартов в бассейне в 12.00.
 Соревнования проводятся в следующих классах:  EH-600, EH-1250, EK-600, EK-1250,  F2A, F2B, F4A, ECO- Mini expert, ECO-Mini standard, свободный класс Free -500.
Порядок стартов:
·          ECO-Мini standard, ECO-Мini expert, Free – 500 первый заезд.
·          EH-600, EH-1250, EK-600, EK-1250
·         ECO-Мini standard, ECO-Мini expert, Free – 500 второй заезд.
·          F2A, F2B, F4A
Возрастное ограничение для участников: 18 лет включительно.
В свободном классе Free – 500 могут принимать участие модели любой конструкции длиной не более 500 мм и не соответствующие правилам постройки моделей класса ЕСО. Соревнования состоят из двух заездов по 4 минуты вокруг двух буёв по часовой стрелке.  В зачёт идёт  лучшая попытка.
Стартовый взнос составляет 5 EUR c участника и платится при регистрации.
Желательно сделать предварительную заявку до 27. Февраля (имя, фамилия участника и классы моделей) на е-маил
В бассейне требуется сменная обувь.
Скоростные модели должны быть снабжены стандартными стартовыми номерками .

Организация и дополнительная информация:
Pavel Vedehhin 56455708;    Toomas Torv 5045353

22. jaan 2020

08.02.2020.

ELML koosolek.

Algus 13.30
Kabinet 007


Tallinna Tondiraba Huvikool
Punane 69


11. jaan 2020


2020 WYMS Organizing Committee

 

Invitation for 2020 WYMS youth competition Poland sections M, NS and S:

 

http://www.naviga.org/wp-content/uploads/2019/11/2020-NAVIGA-Youth-Model-ship-World-Cup.pdf

 

 

 

 2020 NAVIGA Youth Model shipWorld Cup

 

PurposeBuild a wildly place for juniors where they can have more chances to have competition and

communication.

NAVIGA World Organisation for Modelship Building and Modelship Sport

Organizer:Sport Model Club RConLine & Tenshock Poland

Co-organizer: Honorary Mayor of the Lesznowola commune ,Sports Center in Lesznowola

Observation organization:United Nations EducationalScentific and CulturalOrganization(UNESCO)

Competition Equipment supplier:

Date:  July19,-24, 2020

Registration Deadline: 15May 2020

Place:Nowa Wola ( Lesznowola under Warsaw)  GPS:52.094955, 20.961504

Class:  Mini Eco, Mini Eco Team, Mini Mono, Mini-FSR-E,F4-A, F5-550

Juniors will be separated to U12 and U18 accordingto age.

Competitor:Each country federation organizes the juniors who was born not before July,2001.Competitor should have some experience of RC hobby as competitor will be requested to build the boats during competition.

Numbers of competitors:Max 170 persons

Equipment: Organizer will supply the whole set of boat incl.:boat set, radio, battery and charger.

How to compete:There will be two sections in the each class: building and sailing.

1. Building& Adjusting:Mini Eco/Mini Mono/Mini-FSR-E/F4-A/F5-550

2. Sailing: Naviga rule.(Mini Eco Team competitors should come from same country)

3. Each class have two group: U12 (age under 12 years old) and U18 (age under 18 years old)

2020 WYMS Organizing Committee

 

 

4. Competitors can only attend Mini Eco and Mini Eco team as same time as they are using same boats. Other classes can not be attend in the same time.

 

Winner prize:

1. Single award of each class: Top 8 will be honored in both U12 and U18 .

2. Team prize of each class:Plus the 3 competitors’best result of each country federation, the least     

 

one will get the 1stplace.

Points rules:Place:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Points:
0
1.7
3
4
5
6
7
8
9
10
11

19. nov 2019


Võistluskutse
Eesti Laevamodellistide Liit kutsub Teid osa võtma
Eesti Meistrivõistlustest stendimudelitele
30. novembril 2019. aastal, Tondiraba Huvikoolis, asukohaga: Punane  69, Tallinn.
Algus kell 13.00.

Võistlus toimub mudeliklassidele:
 C1 - purjelaevad,
 C2 - mootorlaevad,
·         C6 - plastik-konstruktorid.
Võistlejatel palume esitada ka olemasolev dokumentatsioon esitletava mudeli kohta – joonised, fotod, ajalugu.
Eraldi on arvestus juunioridele, vanuse ülempiir 18 eluaastat k.a. ja täiskasvanutele.
Stardimaks on 5 EUR junior; 20 EUR täiskasvanu. Esitatavate mudelite arv ei ole piiratud.


Peale stendimudelite võistlust aasta kokkuvõtete tegemine kohvilauas nii alates kelle neljast pealelõunat.
Samas hakkaks ka valmistuma järgmiseks võistlusaastaks – võistluskalender, Eesti MV formaat ja punktiarvestus, rahvusvahelised- ja tiitlivõistlused aastal 2020.

Palun edastage infot ka sõpradele, tuttavatele, õpilastele kes laevamudelismist huvituvad !


Korraldajad ja lisainfo:
Pavel Vedehhin 56455708;    Toomas Torv 5045353

29. okt 2019

Results RC modelboat racing ECO
Ahimäe 28.-29.09.2019


ECO Mini Standard
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Rebeka Rebane EST 22 4 23 14 22 18 45 32
2 Christian Root EST 21 16 21 9 21 6 42 15
3 Romet Paju EST 16 3 18 10 18 20 36 30
4 Joonas Mägi EST 15 15 16 0 16 7 32 7
ECO Mini Expert junior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Olivers Rugajs LV 27 13 29   26 11 56 13
2 Rebeka Rebane EST 26 1 25   24 7 51 1
3 Revo Ool EST 20   0   22 13 42 13
4 Markus Paris EST 20   20 7 21 0 41 7
5 Christian Root EST 19 17 7   20 10 39 27
6 Reimo Hunt EST 20 5 14   0   34 5
7 Janis Krumins LV 3   0   0   3  
ECO Mini Expert senior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Eduard Sammelsoo EST 29 11 29 23 21   58 34
2 Vikrtor Tisler EST 24 9 28 9 29 16 57 25
3 Oleg Pahomov EST 23 7 25 4 27 0 52 4
4 Taavet Torv EST 20 18 27 8 14   47 26
5 Janis Grinbergs LV 29 18 15   2   44 18
6 Kristaps Grinbergs LV 12   16   24   40  
7 Vjatseslav Sorgin EST 24 28 12   0   36 28
ECO Expert junior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Reimo Hunt EST 32 1 26   34   66 1
2 Rebeka Rebane EST 26   24   36 9 62 9
ECO Expert senior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Pavel Vedehhin   17   32 12 34 5 66 17
2 Oleg Pahomov   30 1 7   33 4 63 5
3 Taavet Torv   31 10 27 10 0   58 20
4 Vjatseslav Sorgin   14   3   32 7 46 7
5 Urmas Sirel   24 17 21   22   46 17
6 Margus Sirel   12   13   8   25  
7 Vladimir Kovaljov   1   1   0   2