21. juuli 2020


 EESTI LAEVAMODELLISTIDE LIIT


Võistluskutse

Eesti Laevamodellistide Liit ja Tallinna Tondiraba Huvikool kutsuvad Teid osa võtma EMV Tallinna etapist laevamudelitele 01. – 02. augustil 2020. aastal Tallinnas Pae Pargis (idapoolne akvatoorium).
Võistlus toimub mudeliklassidele:
F2-A, F2-B, F1E<1kg, F1E>1kg, ECO- Mini expert, ECO expert (juuniorid/seniorid)
F4-A, ECO-Mini standard, vabaklass FREE-500 (juuniorid)
Stardimaks juuniorid 5 EUR  kõik klassid, seeniorid 20 EUR esimene klass + 5 EUR iga järgmine klass.
Või teatada võistleja nimi ja mudeliklass aadressil elml@hot.ee,.  Stardimaks tasutakse kohapeal.
Võidusõidumudelid peavad olema varustatud standardsete numbriplaatidega.


Orjenteeruv ajakava:

Laupäev 01.08.20.

09.00-10.00 Registreerimine, registreerunud võistlejatele  treeningud.
10.00-11.00 Koopiamudelite stend.
11.00-12.00  ECO, FREE esimene võistlussõit
12.00-12.30 Lõuna
12.30-18.00 F2, F4  sõidud

Pühapäev 02.08.20.

09.00-10.00 ECO, FREE teine võistlussõit
10.30-11.30 F1-E esimene sõit
11.30-12.00 Lõuna
12.30-13.30 ECO, FREE kolmas võistlussõit
14.00-15.00 F1-E teine sõit
15.30-16.30 ECO, FREE finaalid
18.00   võistluste lõpetamine.


Korraldajad:
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv 5045353

10. juuli 2020


Kõpu, Estonia 19.-21.06 results
  FSR-E 3,5 30 min              
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Donatas Ceponis LT 57   75 20 75 20
2 Vassili Rõbnikov LV 46 27 11   46 27
3 Janis Orlovskis LV 23   29   29  
4 Margus Sirel EST 2   18   18  
5 Vjatšeslav Sorgin EST 16       16  
6 Janis Grinbergs LV 13   15   15  
7 Taavet Torv EST 7   2   7  
                 
                 
  FSR-E 3,5 junior 30 min              
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Arturs Teteris LV 49 20 61 19 61 19
2 Oliver Rugais LV 59   47   59  
FSR-E 7,5 30 min
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Maksim Pahomov EST 83 16 53   83 16
2 Aleksas Fogel LT 78 9 32   78 9
3 Janis Grinbergs LV 64 8 19   64 8
4 Taavet Torv EST 17 - 43 16 43  
4 Arturs Teteris LV Dsq          
5 Erik Ešenvalds LV Dsq          
FSR-E 15 30 min
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Aleksas Fogel LT 12   62   62  
2 Valentinas Pumputis LT 27   61   61  
3 Ivans Vanagelis LV Dsq   35   35  
4 Juris Aols LV 23       23  
FSR-E 27 30 min
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Janis Orlovskis EST 12   44   44  
2 Boriss Bergmanis EST 8   12   12  
  Vladimir Kovaljov EST            
FSR-E 35  30 min
# Name   Heat 1 Heat 2 Best
  Laps Time Laps  Time Laps Time
1 Verner Rugais LV 74 6        
2 Juris Abols LV 53 3        
3 Toomas Torv              
ECO Mini Standard
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Christian Root EST 21 6 20 9 23 1 44 7
2 Rebeka Rebane EST 21 16 20 18 9   41 34
3 Joonas Mägi EST 21 15 17 1 16   38 16
4 Martin Palo EST 14 10 14 8 17 14 31 22
6 Joonas Animägi EST 16 2 12       28 2
ECO Mini Expert junior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2 Final
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time Laps  Time
1 Artjom Vakhromeev EST 35 10 30 25 32 1 67 11 35 9
2 Reimo Hunt EST 27   21   35 1 62 1 33 2
3 Arturs Teteris LV 34 4 33 8 36   70 4 31  
4 Rebeka Rebane EST 32 3 30 5 32 6 64 9 30  
5 Oliver Rugais LV 25 5 27 2 31 10 8 12 30 1
6 Johannes Rebane EST 33 4 31 0 36   69 4 12  
                         
7 Maksim Pavlov EST 25 8 24 10 28 9 53 17    
8 Joonas Mägi EST 19 11 22 4 16   41 15    
9 Revo Ool EST 17   8       25      
10 Christian Root EST     19 15 5   24 15    
ECO Mini Expert senior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2 Final
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time Laps  Time
1 Donatas Ceponis LT 40 1 38   43 2 83 3 42 2
2 Valentinas Pumputis LT 12   39 8 39 2 78 10 40 1
3 Aleksas Fogel LT 35 9 35 30 37 8 72 17 37 9
4 Eduard Sammelsoo EST 36 3 36 8 36 7 72 10 36 8
5 Maksim Pahomov EST 36 27 38 5 37 4 75 9 34 0
6 Valery Vakhromeev EST 20 1 37 13 34 0 71 13 34 14
7 Tomas Kavolelis LT 31   36 7 4   67 7    
8 Vjatšeslav Sorgin EST 33 3 32 17 33 10 66 13    
9 Pavel Vedehhin EST 32 10 34 6 31 3 66 16    
10 Margus Sirel EST 13   32 10 34 23 66 33    
11 Viktor Tisler EST 5   33 12 32 3 65 15    
12 Oleg Pahomov   30 8 27   30 5 60 13    
13 Gints Teteris LV 21   35 12 3   56 12    
14 Taavet Torv EST 23 4 25 2 29 2 54 4    
15 Janis Grinbergs   18   4   16 8 34 8    
16 Marten Laanisto   11   19       30      
17 Urmas Sirel   2           2      
ECO Expert junior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Best 2
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time
1 Johannes Rebane EST 38 7 40 4 39 7 79 11
2 Reimo Hunt EST 11   35 1 33   68 1
3 Rebeka Rebane EST 30 8 33 3 32   65 3
4 Arturs Teteris LV 10   30   34 2 64 2
5 Oliver Rugais LV 34 0 24   20   58  
6 Erik Kirsi EST 26 0 26 10 26 7 52 10
ECO Expert senior
# Name   Heat 1 Heat 2 Heat 2 Best 2 Final
  Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time Laps  Time
1 Donatas Ceponis LT 2   50 3 48 0 98   44 5
2 Tomas Kavolelis LT 21   41 5 41 1 82   41 9
3 Maksim Pahomov EST 40 3 34 4 35 4 75   38 6
4 Viktor Tisler EST 37 1 41 9 34 7 78   36 1
5 Oleg Pahomov EST 34 5 35 1 17   69 6 35 9
6 Pavel Vedehhin EST 32 8 36 3 35 0 71   32 1
7 Taavet Torv EST 12   35 2 34 9 69 11    
8 Vjatšeslav Sorgin EST 25     Dsq     25      
9 Margus Sirel EST Dsq   13   11   24      
10 Vladimir Kovaljov EST         13   13      
11 Urmas Sirel EST 7   1       8      
Mono II
  Name   Heat 1 Heat 2 Heat 3 Heat 4 2 best
    Laps Time Laps  Time Laps Time Laps Time Laps  Time
1 Donatas Ceponis LT 28 2 15   28 11     56 13
2 Valentinas Pumputis LT 23 18 23 19 27 3 28 10 55 13
3 Tomas Kavolelis LT 25 6 24 16 25 10 25 11 50 17
4 Maksim Pahomov EST 20 11 20 17 24 13 24 15 48 28