13. mai 2019

Narva NMK võistlused.
25-26.05.2019.
Eesti Noorte Meistrivõistluste 2.etapp.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini expert; ECO-mini standard;
vabaklass FREE-500
Eesti Meistrivõistluste 1. etapp
F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert
Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
ECO Expert
Vabaklass FREE-1250

Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.
Juuniorid, seeniorid eraldi,


INFO:
Tatjana Baranova; 3593505

                                      Международные соревнование "Весна Ахимяе", Балтиская лига 1. этап.
04-05.05.2019.


FSR-E 3,5 20 min
#
Name

Heat 1
Heat 2
Best

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Janis Grinbergs
 LV
16
29
36
29
36

2
Taavet Torv
 EST
33
-
27
-
33

3
Arturs Teteris
 LV
6
6
30
-
30

4
Vassili Rõbnik
 LV
30
-
29
5
30

5
Kevin Pihlak
 EST
18
3
-
-
18

6
Vjatsheslav Sorgin
 EST
-
-
-
-


FSR-E 3,5 junior 20 min
#
Name

Heat 1
Heat 2
Best

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Taavet Torv
 EST
33
-
27
-
33

2
Arturs Teteris
 LV
6
6
30
-
30

3
Kevin Pihlak
 EST
18
3
-
-
18

FSR-E 7,5 20 min
#
Name

Heat 1
Heat 2
Best

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Maksim Pahomov
 EST
48
9
48
31
48

2
Aleksas Fogel
 LT
45
10
45
30
45

3
Taavet Torv
 EST
17
-
43
16
43

4
Janis Grinbergs
 LV
30
-
42
-
42

5
Erik Ešenvalds
 LV
41
15
32
-
41

FSR-E 15 20 min
#
Name

Heat 1
Heat 2
Best

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Aleksas Fogel
 LT
24
11
17
24
24

FSR-E 7,5 20 min
#
Name

Heat 1
Heat 2
Best

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Eduard Sammelsoo
 EST
14
51
13
14


2
Helari Raudkivi
 EST
3
-
7
7


3
Vladimir Kovajov
 EST
6
-
4
6




ECO Mini Standard
#
Name

Heat 1
Heat 2
Heat 2
Best 2
Final

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Rebeka Rebane
EST
15
11
22
9
23
7
45



2
Maksims Suvorovs
LV
6
22
16
10
16
5
32



3
Elari Mänd
EST
15
8
15

3
0
30



4
Joonas Mägi
EST
9
6
13
29
16
15
29



6
Christian Root
EST
8

8

21
7
29



3
Rasmus Mõru
EST
10
9
0

14
1
24
10


5
Revo Ool
EST
10
0
14
18
4
0
24
18


7
Romet Paju
EST
13
19
0

9
0
22



ECO Mini Expert junior
#
Name

Heat 1
Heat 2
Heat 2
Best 2
Final

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Johannes Rebane
EST
22
12
31
13
29
3
60

33

2
Maksims Suvorovs
LV
19
4
33
3
30
1
63

32

3
Aleksandrs Petunovs
LV
19
7
31
0
26
9
57

29

4
Laura Teearu
EST
18
0
26
6
26
12
52

24

5
Davis Spungis
LV
20
0
27
12
26
0
53

15

6
Janis Krumins
LV
25
10
31
7
32
3
63

0

7
Rebeka Rebane
EST
16
20
23
3
27
18
50



8
Reimo Hunt
EST
7
0
27
0
21
9
48
9


9
Arturs Teteris
LV
24
4
24
6
20
0
48
10


10
Dmitrijs Maksajs
LV
16
3
27
0
6
0
43



11
Christian Root
EST
22
12
9
0
17
0
39



12
Taavet Torv
EST
0
0
17
17
17
13
34



13
Revo Ool
EST
16
1
16
16
0
0
32



ECO Mini Expert senior
#
Name

Heat 1
Heat 2
Heat 2
Best 2
Final

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Kristaps Grīnbergs
LV
26
15
25
10
32
3
58
18
34

2
Valeriy Vakhromeev
EST
15
0
33
13
34
3
67

33

3
Viktor Tisler
EST
21
6
28
5
30
5
58
10
30
3
4
Erik Rebane
EST
22
3
28
1
28
11
56

30
10
5
Eduard Sammelsoo
EST
26
0
16
1
29
10
55

28

6
Janis Grinbergs
LV
24
10
26
12
3
0
50



7
Vjatsheslav Sorgin
EST
17
0
24
10
0
0
41



8
Urmas Sirel
EST
14
22
9

1
0
13



9
Margus Sirel
EST
6
0
1

2
0
8



ECO Expert junior
#
Name

Heat 1
Heat 2
Heat 2
Best 2
Final

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Johannes Rebane
EST
30
1
38
0
40
1
78



2
Arturs Teteris
LV
13
0
36
2
33
0
69



3
Reimo Hunt
EST
10
11
30
8
36
5
66



4
Rebeka Rebane
EST
28
12
28
6
30
0
58



5
Revo Ool
EST
2
0
28
10
24
0
52



6
Taavet Torv
EST
29
12

0
1
0
30



ECO Expert senior
#
Name

Heat 1
Heat 2
Heat 2
Best 2
Final

Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
Laps
Time
1
Erik Rebane
EST
35
1
8
0
42
2
77

41

2
Oleg Pahomov
EST
2
0
0
0
33
2
35

33

3
Ilmārs Lasis
LV
31
8
26
0
37
8
68
16
32

4
Maksim Pahomov
EST
29
19
39
7
0
0
68
26
31
3
5
Viktor Tisler
EST
25
13
35
8
30
5
65

31
7
6
Pavel Vedehhin
EST
31
1
32
52
34
3
66

19

7
Vjatsheslav Sorgin
EST
7
0

0
4
0
11



8
Vladimir Kovajov
EST
4
0
6
0
0
0
10



9
Margus Sirel
EST
4
0
0

0
0
4