5. apr 2021

LAEVAMUDELLISMI 2021.a. VÕISTLUSKALENDER.

 


21.-23.05.21.

Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:

FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35

 

Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V https://www.google.com/maps/@58.7413989,26.248757,18.5z

 

ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert; MONO II.

Juuniorid, seeniorid eraldi

ECO-mini team; ECO expert team

Kõpu tiik

Toomas Torv

5045353

29.-30.05.21.

 

Narva NMK võistlused.

 

Eesti Noorte Meistrivõistluste 1.etapp.

EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;

ECO mini expert; ECO-mini standard;

vabaklass FREE 500

 

Eesti Meistrivõistluste 1. etapp

F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert

ECO Expert noored

 

Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.

Juuniorid, seeniorid eraldi,

 

Vabaklass UNLIMITED 1. etapp

Narva

Tatjana Baranova; 3593505

 

05.06.21.

Viljandi Huvikooli võistlused.

 

Eesti Noorte Meistrivõistluste 2. etapp

EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;

ECO mini standard, ECO mini expert;

vabaklass FREE 500

 

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp

F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert

ECO expert noored

 

Viljandi

Olle Järvekülg

5571156

21.-22.08.21.

Tallinna meistrivõistlused

 

Eesti Noorte Meistrivõistluste 3.etapp.

F2-A; F2-B; F4-A; ECO mini expert, ECO-mini standard;

 vabaklass FREE 500.

 

Eesti Meistrivõistluste 3. etapp

F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert.

Noored ECO Expert

 

Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele  F1-E<1; F1-E>1.

Juniorid, seniorid eraldi.

 

Vabaklass UNLIMITED 2. etapp

Tallinn, Pae park

Pavel Vedehhin 56455708

Toomas Torv

5045353

24.10.21.

Tondiraba Huvikooli laevamudelismi võistlused noortele.

 

Eesti Noorte meistrivõistluste 4. etapp

EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F-2B; F4-A;

ECO mini expert; ECO mini standard; vabaklass  FREE 500

Järveotsa Gümnaasium

Järveotsa tee 31

 

Pavel Vedehhin 56455708

Toomas Torv 5045353

Eesti Laevamodellistide Liit:

Toomas Torv

Pavel Vedehhin

Maksim Pahomov